MRO

Konserwacyjne środki smarne METALUBE®  zostały stworzone jako wysokiej jakości produkty do stosowania w konserwacji, naprawach i remontach.

Produkty METALUBE® wykorzystują serię wysokorafinowanych olejów mineralnych i syntetycznych takich jak estry, polialfaolefiny (PAO) oraz inne najnowocześniejsze technologie. Stosujemy również dodatki środków chemicznych i cząstek stałych, które umożliwiają osiągnięcie znacznie wyższej wydajności przez nasze produkty niż tradycyjne smary.

Wszystkie produkty METALUBE® zostały wyprodukowane na podstawie unikalnych receptur i podlegają rygorystycznym testom Kontroli jakości zgodnie z procedurami ISO9001.

Nasze szczegółowe procedury badawcze gwarantują niezawodne działanie naszych produktów i najwyższą w branży sprawność nawet w najbardziej surowych warunkach.

METALUBE® eksportuje do ponad 85 krajów na całym świecie.  Nasze produkty są dostępne w magazynie i posiadamy sieć dystrybutorską na wszystkich głównych międzynarodowych rynkach przemysłowych.

Prosimy zapoznać się z asortymentem naszych produktów.  Lokalni przedstawiciele METALUBE®  z przyjemnością przedstawią Państwu ofertę dostarczoną bezpośrednio do Państwa firmy.